Kínai horoszkóp

Bíborcsillag horoszkóp - Rólad szól!

Fogantatási Naptár

Fogantatási horoszkóp

Rendezvényekre

Különleges jósdák, egyedi programok

Asztro-coach

Válaszd a jövőt! A sikerkulcs benned van!

Napi Tarot Üzenet

Minden napi Tarot

üzeneted - katt ide!

Vissza a témákhoz

Beszélgessünk a Ji King-röl...

#1691 :: Pöttyöske, 2017-09-27 11:00:00
Ez a hozzászólás válasz #1687 sorszámú üzenetére, amit 2016-12-21 06:30:00-kor írt.
Kedves Nóra!
Húúú, rég nem jártam itt, ami nálam egyértelmű jele annak, hogy rendben vannak a dolgok :). Meg is lepődtem, amikor egy nekem szóló választ láttam, el is feledkeztem a kérdésemről. Nem tudom már, hogy pontosan hogyan tettem fel, de azóta az élet egyértelművé tette, hogy a régi (házastársi) kapcsolat bomlik.
Köszönöm válaszod, érzem, hogy hamarosan megkereslek egy másik témával kapcsolatos kérdéssel!
Zsuzsi
#1690 :: caterina, 2017-08-21 09:23:00
Ez a hozzászólás válasz #1689 sorszámú üzenetére, amit 2017-08-19 03:00:00-kor írt.
Szia!

Igen, mit haladok, száguldok :-)

caterina
#1689 :: Nora, Föszerkesztö író, 2017-08-19 03:00:00
Ez a hozzászólás válasz #1688 sorszámú üzenetére, amit 2017-03-21 10:05:00-kor írt.
Kedves caterina!

Remélem, személyes találkozónk átsegített az akadályokon és már sík terepen haladsz előre :-)

Nóra
#1688 :: caterina, 2017-03-21 10:05:00
Esetleg próbálkozom itt is :-)
Arra a kérdésre, hogy menjek-e vagy maradjak a kapcsolatomban, a CSEIN teremtő üzenett kaptam :-)
#1687 :: Nora, Föszerkesztö író, 2016-12-21 06:30:00
Ez a hozzászólás válasz #1686 sorszámú üzenetére, amit 2016-12-10 06:37:00-kor írt.
Kedves Zsuzsi!

A következő egy esztendőben én válaszolok ezen a fórumon, ha érkezik kérdés. Köszönöm a megértést.
Az biztos, hogy bomlik, de bennem azonnal felmerült a kérdés, hogy kire vagy kikre irányult a Te kérdésed, magadra, kettőtökre, a férfira, a férfira és a feleségére? Mert hisz nagyon nem mindegy, hogy hogyan fogalmaztad meg a kérdést, amire dobtál.
Várom megtisztelő válaszod.

Szép estét!

Nóra
#1686 :: Pöttyöske, 2016-12-10 06:37:00
Kedves Ádám!
A napokban néztem rá a fórumra, és szomorúan láttam, hogy alszik, így most nagyon megörültem, hogy mégis itt vagy :)!
Márciusi jóslásom legpozitívabb érelmezését beteljesítve már több mint fél éve együtt élünk a szerelmemmel. Sajnos ennek ára az, hogy egy 20 éves, nem igazán működő kapcsolat mellett a gyerekeitől is el kellett költöznie. A gyerekek azóta sajnos anyukájuktól nem kapták meg a segítséget a helyzet feldolgozásához, és hiába közeledik hozzájuk apjuk, folyamatos elutasítás, szidás, verés és "mikor teszed ezt jóvá" számonkérések jönnek. A páromnak ez természetesen nagyon fáj, és a karácsony közeledtével még nehezebb elviselnie ezt az állapotot. Legnagyobb bánatomra teljes összeomlásában épp azt látja az egyetlen kivitelezhető megoldásnak, ha enged a nyomásnak és visszamegy. Tehát megvalósítja azt, amiért a felesége a gyerekeket "ráuszította". (Morális kiegészítés és magyarázkodás: azért merek így fogalmazni, mert magam is elváltam, de a gyerekem imádja, imádhatja az apját, bármikor lehet vele, és mi is nagyon jóban vagyunk.)
Kétségbeesésemben, ezt a vívódást látva dobtam, és a 23. Felbomlás jelet kaptam, változó vonás nélkül. Barátnőm szerint, akivel Ji King-et szoktunk értelmezgetni egymásnak, egyértelműen pozitív a jel, mert lebomlanak a régi struktúrák, ami szerinte a régi, nem működő házasság végleges felbomlását jelenti. Én sajnos kétségbeesésemben először megijedtem, hogy a mi kapcsolatunk bomlik fel, de őszintén, Müller Péter olyan gondolatait olvasva, hogy "fokozatos romlás", meg "ez már nem az", nehezen tudom a kapcsolatunkra értelmezni. Amit egyedül az a fájdalom keserít meg, amit párom felesége a szegény gyerekeken keresztül okoz.
Te hogy látod a jóslatot? Melyik értelmezés felé hajlasz?

Előre is köszönöm segítséged!

Zsuzsi
#1685 :: Pöttyöske, 2016-12-10 05:46:00
Kedves Ádám!
A napokban néztem rá a fórumra, és szomorúan láttam, hogy alszik, így most nagyon megörültem, hogy mégis itt vagy :)!
Márciusi jóslásom legpozitívabb érelmezését beteljesítve már több mint fél éve együtt élünk a szerelmemmel. Sajnos ennek ára az, hogy egy 20 éves, nem igazán működő kapcsolat mellett a gyerekeitől is el kellett költöznie. A gyerekek azóta sajnos anyukájuktól nem kapták meg a segítséget a helyzet feldolgozásához, és hiába közeledik hozzájuk apjuk, folyamatos elutasítás, szidás, verés és "mikor teszed ezt jóvá" számonkérések jönnek. A páromnak ez természetesen nagyon fáj, és a karácsony közeledtével még nehezebb elviselnie ezt az állapotot. Legnagyobb bánatomra teljes összeomlásában épp azt látja az egyetlen kivitelezhető megoldásnak, ha enged a nyomásnak és visszamegy. Tehát megvalósítja azt, amiért a felesége a gyerekeket "ráuszította". (Morális kiegészítés és magyarázkodás: azért merek így fogalmazni, mert magam is elváltam, de a gyerekem imádja, imádhatja az apját, bármikor lehet vele, és mi is nagyon jóban vagyunk.)
Kétségbeesésemben, ezt a vívódást látva dobtam, és a 23. Felbomlás jelet kaptam, változó vonás nélkül. Barátnőm szerint, akivel Ji King-et szoktunk értelmezgetni egymásnak, egyértelműen pozitív a jel, mert lebomlanak a régi struktúrák, ami szerinte a régi, nem működő házasság végleges felbomlását jelenti. Én sajnos kétségbeesésemben először megijedtem, hogy a mi kapcsolatunk bomlik fel, de őszintén, Müller Péter olyan gondolatait olvasva, hogy "fokozatos romlás", meg "ez már nem az", nehezen tudom a kapcsolatunkra értelmezni. Amit egyedül az a fájdalom keserít meg, amit párom felesége a szegény gyerekeken keresztül okoz.
Te hogy látod a jóslatot? Melyik értelmezés felé hajlasz?

Előre is köszönöm segítséged!

Zsuzsi
#1684 :: adamovics, 2016-12-08 07:11:00
Bölcsesség Müller Pétertől:

”Ha igazi értéket kutatsz az embervilágban az mindig lent van. Hírnévtől és hatalomtól távol, és ha értékes ember felszínre vetődik, gondoskodik róla, hogy állandó önvizsgálatot tartva, lelkében lent maradjon! Ez nem “szerénység” hanem az erő megóvása: a mélységnek iszonyú felhajtó ereje van”

Szép napot!
#1683 :: magenta, 2016-03-01 05:19:00
Ez a hozzászólás válasz #1681 sorszámú üzenetére, amit 2016-03-01 11:51:00-kor írt.
Kedves Ádám!
Sajnos, nem adtam be a pályázatot, addig húztam-halasztottam, míg a lehetőség elszállt. Rendszerint attól szoktam megriadni, hogy mi van, ha esetleg az a valami sikerül, hogy tudok megbírkózni vele a későbbiekben, vagyok-e olyan erős, okos, felkészült... stb., hogy a vállalt feladatot a megfelelő szinvonalon teljesíteni tudjam. Ebben benne van a kishitűségem és a maximalizmusom is, így együtt.
Most egy más valamivel foglalkozok, de ez a valami is kapcsolatban van azzal a bizonyos korábban elkezdett folyamat lezárásával. Megkérdeztem a Ji Kinget is, mit tegyek, hogy a szakmai fejlődésemen is dolgozni tudjak, mit szól ehhez az újabb lépésemhez, ami annyira nem is új, csak egy kicsit más az út és a mód, ahogy azt a bizonyos rég elkezdett feladatot be szeretném fejezni. Csien - Teremtő jelet kaptam. Tudnál segíteni a helyes értelmezésben?Köszönöm szépen. Magenta
#1682 :: adamovics, 2016-03-01 12:10:00
Ez a hozzászólás válasz #1680 sorszámú üzenetére, amit 2016-02-29 06:37:00-kor írt.
Kedves Zsuzsi!

Köszönöm leveled.
Igen, valóban benne van a lehetőség, de én ezt inkább egy kiegyensúlyozottságnak, megbékélésnek érzékelem, sok benne (szerintem) a nő energia. Kicsit olyan "békélj meg magaddal, s akkor megbékélnek veled. Ha megbékélsz magaddal, elfogadod a helyzetet, bármi legyen is annak eredménye."
Adj "ráhatást", a választ pedig kezeld a helyén. Igazából nyitva van a kapu...
Szép napot!

Ádám
#1681 :: adamovics, 2016-03-01 11:51:00
Ez a hozzászólás válasz #1679 sorszámú üzenetére, amit 2015-10-22 11:33:00-kor írt.
Kedves Magenta!

Remélem, beadtad a pályázatot!
Az üzenet nem arra hívja fel a figyelmet, hogy azért légy szerény, mert feleslegesen erőlködsz, hanem szerintem épp arra, hogy a beadvány legyen megfontoltan szerény, mert így fognak felfigyelni arra.

Remélem, sikerrel jártál!

Ádám
#1680 :: Pöttyöske, 2016-02-29 06:37:00
Kedves Ádám!

Szomorúan látom, hogy kicsit talán alszik ez a fórum, sok-sok évvel ezelőtt nagy érdeklődéssel olvastam a válaszaidat. Most visszatértem a Ji King-hez, és gondoltam az alvónak tűnő állapot ellenére megpróbálkozom nálad egy kérdéssel.

Egy régi nagy, egyik oldalon sem kihúnyt, de talán a fórumhoz hasonlóan alvó szerelem, kapcsolat jövőjével kapcsolatban tettem fel a kérdésemet, magam dobtam érmékkel. Alapjelnek az 57. Ráhatás/Hszün jelet kaptam második változó vonással, így az irányjel pedig az 53. Fokozatos fejlődés/Csien lett. Saját értelmezésem meglehetősen pozitív, igazából azzal nem sikerült megbírkóznom, hogy a két jel mint fejlődésfolyamat hogyan kapcsolódik. Mindkettő valami nagyon hasonlóról szól nekem (türelem?), de az egyértelmű eredmény hiányzik picit. Vagy nem akarom elhinni...

Köszönöm előre is, ha erre jársz és segítesz!

Üdv.,

Zsuzsi
#1679 :: magenta, 2015-10-22 11:33:00
Kedves Ádám!
Szeretnék beadni egy pályázatot, de nem tudom, vajon helyesen teszem-e, lenne-e esélyem elnyerni, illetve a pályázati követelményeket a későbbiekben teljesíteni? (ez egyfajta szakmai gyakorlatot jelentene, ami talán fontos lehet a későbbi pályafutásom szempontjából, illetve egy korábban elkezdett folyamat záros határidőn belüli lezárásához) Megkérdeztem a Ji Kingtől, mi az ő javaslata. A CSIEN - Szerénység jelet kaptam.
Tudnál esetleg a helyes értelmezésben segíteni?
Köszönettel: Magenta
#1677 :: adamovics, 2015-02-09 09:01:00
Ez a hozzászólás válasz #1676 sorszámú üzenetére, amit 2015-02-08 03:29:00-kor írt.
Kedves Anna!

Úgy vélem, ez felfogás kérdése. Ha valaki ebben valamilyen misztikus jelet vél felfedezni, akkor cselekedjen megérzése szerint.

Akkor fogalmazok a legpontosabban, ha azt mondom, nem ismerek semmilyen kitételt, mely arra vonatkozna, hogy így érvényes vagy épp érvénytelen a jövendölés. Volt már ilyenhez szerencsém, nem éreztem ómennek :-)

Minden jót!

Ádám
#1676 :: Anna20, 2015-02-08 03:29:00
Szia Ádám!
Azt szeretném kérdezni, ha két pénzérme egymásra esik, akkor érvényesnek tekinthető a jóslat?
Köszönöm a választ.
Anna
#1675 :: Anna20, 2015-02-08 03:20:00
Szia Ádám!
Azt szeretném kérdezni, ha két pénzérme egymásra esik, akkor érvényesnek tekinthető a jóslat?
Köszönöm a választ.
Anna
#1674 :: adamovics, 2014-09-10 12:03:00
Ez a hozzászólás válasz #1673 sorszámú üzenetére, amit 2014-09-05 07:53:00-kor írt.
Kedves rina1958!

Müller Péter könyvét sokan javasolják, én nem olvastam, de az író munkásságát ismerve biztosan jó irány lehet.

Én leginkább azt javaslom, hogy egy könyvön legyen a fókusz, a túl sok információ ezen a téren is inkább kuszaságot hozhat, mint hasznot.

Ji King A változások könyve I.-III. - Richard Wilhelm-től, én ugyan angolul olvastam, de kapható magyar kiadásban is.

Ádám
#1673 :: rina1958, 2014-09-05 07:53:00
Kedves Ádám! Milyen könxvet javasolsz olvasásra? Neked van kedvenced? Melyik a legérthetőnn, követhetőbb? Köszönök! Rina
#1668 :: adamovics, 2014-08-29 06:47:00
Ez a hozzászólás válasz #1667 sorszámú üzenetére, amit 2014-08-29 09:10:00-kor írt.
Kedves Cili!

Naná, hogy olvasom, de az előbbi felháborodott levelek sokaságával - egy személytől :-) - nem tudok mit kezdeni, ilyenre nem szoktam reagálni.

Tudtad, hogy a felső trigram az alkotó, az alsó a romboló? Szélsőséges helyzet, jó az irány, de vigyázz, ne tégy bele most többet, mint amit tényleg szívesen, önszántadból adsz! Legyen kellő mérték, különben egy idő után megfutamodhatsz!

Sok sikert!

(segíthetek? :-))
#1667 :: cili9, 2014-08-29 09:10:00
Kedves Ádám!

Ha már itt vagyok, tesztelem, olvasod-e a fórumot :-)

25-ös, belefogtam egy abszolút segítőkészségen alapuló egyesület működtetésébe. Már működik, holnap négy fővel megyünk két különböző helyre önkénteskedni. Van értelme? (persze, hogy van, csak meglesz-e a jó érzés és a kitartás hosszú távon?)

Köszönöm!
#1666 :: cili9, 2014-08-29 09:06:00
Én nem engedném meg az oldal tulajdonosa helyében, hogy ilyen "csupa jóindulat" emberek elrondítsanak egy fórumot.
Én kaptam választ a kérdésemre, úgyhogy anduska, veled van a vaj. Valamiért kivívtad magadnak sokak ellenérzését. Vajon munkád nincs, fiúd nincs, vagy perspektívád nincs? Valami hiányzik, ha ilyen levelek írásával töltöd az időt, valami hasznos tett helyett. Ennél még az önkéntes munka is jobb...
Gyere holnap a Budaörsi Állatmenhelyre, megmutatjuk, hol kellene a frusztrációt levezetni, és még emberségből is jól vizsgázhatnál.
Ja, persze, nem érsz rá, hisz fórumokon trollkodsz :-(
#1665 :: Nora, Föszerkesztö író, 2014-08-29 08:52:00
Ez a hozzászólás válasz #1662 sorszámú üzenetére, amit 2014-08-28 20:52:00-kor írt.
ui: igen, és ki is fizeted? :-)
Mert nagyon úgy tűnik, Te mindent ingyen akarsz, és ennek megfelelően viselkedsz.
Na ez a szomorú :-(
#1662 :: , 2014-08-28 20:52:00
ui: személyesen, igazi érmékkel dobni, ahol egy kedves szakértõ részletesen elemzi ki a dobásodat és azonnali válaszokat kapsz ez az igazi ji king :)
#1660 :: Nora, Föszerkesztö író, 2014-08-28 02:06:00
Ez a hozzászólás válasz #1659 sorszámú üzenetére, amit 2014-08-27 23:46:00-kor írt.
Kedves Andus79!

Időszerű lesz más fórumok után nézned.

Itt nem kívánt most már a jelenléted.

Minden jót!
#1659 :: andus79, 2014-08-27 23:46:00
ui: jah most látom, megkaptad a választ, nem úgy, mint Carmen Rose. Akkor nem a válasz miatt jöttél! Foglalkozz a saját dolgoddal és láss tisztán ;)
#1658 :: andus79, 2014-08-27 23:20:00
Kedves Nuszi! Az üzenetet Ádámnak írtam, de ha már reagálsz az általam írt levélre, akkor én is reagálnék a te hozzászólásodra. Vajon te miért jársz ide? Azért, hogy választ kapj az április 10-én!!! feltett kérdésedre vagy azért, hogy véleményezd a másik fórumozó beírását? A kérdés természetesen költõi. Neked kellene végre észrevenni, hogy ez a fórum vegetál, már ha az esetleges válasz miatt jössz ide. Nekem nagyon ritkán jut eszembe, hogy felnézzek. Én - veled ellentétben - így ismeretlenül nem minõsítelek, pedig van arra jelzõ, hogy az én dolgommal foglalkozol. :) Szép estét! :)
#1657 :: Nuszi, 2014-08-13 10:47:00
Ez a hozzászólás válasz #1656 sorszámú üzenetére, amit 2014-06-22 10:13:00-kor írt.
Nekem meg éppen fordítva... úgy tűnik, Te jársz ide azért, hogy kötözködj és szurka-piszkálódj. Nem látod, hogy a másik nem is reagál? Ő az "okos", Te meg a "szamár", - ideje észrevenni ;-)
#1656 :: andus79, 2014-06-22 10:13:00
Kedves Ádám! Kíváncsiságból felnéztem ide. Én tavaly június 17-én írtam erre a fórumra elõször. Az azóta eltelt egy évben rajtam kívül mindössze hárman kerestek fel téged a kérdéseikkel. Érhetõ, hogy számodra a munkád az elsõ, ez pedig másodlagos. Az, hogy van-e értelme a fórumnak ilyen inaktivitás és hónapokkal késõbb érkezõ válaszok mellett, nos ez a te dolgod :) A személyesen történõ ji king jóslásért fizetni kell, viszont a válasz rögtön érkezik. Minden jót neked is! :) andus
#1655 :: adamovics, 2014-04-16 08:25:00
Ez a hozzászólás válasz #1654 sorszámú üzenetére, amit 2014-04-10 09:40:00-kor írt.
Kedves M!

Mi volt a kérdés?
A kérdésedhez viszonyítva: ideje a tisztánlátásnak. Fogadd el, hogy valami úgy alakul, ahogy, és ne ellenkezz, inkább alkalmazkodj.

Szép napot!
#1654 :: Nuszi, 2014-04-10 09:40:00
Kedves Ádám!

A KUAN-t kaptam, tisztánlátás. Mit jelent?

M.
#1653 :: adamovics, 2014-04-09 03:26:00
Ez a hozzászólás válasz #1652 sorszámú üzenetére, amit 2013-11-02 22:57:00-kor írt.
Kedves andus!

Úgy tűnik, nem lehet elégszer elmondani: ingyenes szolgáltatást kérsz, tehát előfordulhat, hogy a válaszra várni kell.
Mivel van fizetős munkám, azt tartom prioritásban.

Én az igazat írtam, Te kiforgattad. Ez a Te dolgod :-)

Minden jót!
#1652 :: andus79, 2013-11-02 22:57:00
Kedves Ádám! Egy csöpp cinizmust érzek a válaszodból. Az elsõ kérdésemre 4 nap után válaszoltál, a másodikra majdnem 4 hónap után. Bár már nem aktuális, azért köszönöm szépen! Szép napot neked is és további jó munkát! andus
#1651 :: adamovics, 2013-10-22 04:37:00
Ez a hozzászólás válasz #1649 sorszámú üzenetére, amit 2013-09-24 16:48:00-kor írt.
Kedves Andi!

A kérdésre a választ jól értelmezted. Ha egy férfi nem keresel, akkor szerényen és bölcsen viseld el azt, hogy nem veled kíván időt tölteni.

Szép napot!

Ádám
#1650 :: Carmen Rose, 2013-10-13 09:43:00
Úgy tűnik, ez a fórum tényleg megszűnt. Csak elfelejtettek szólni... Sajnálom, mert nagyon hasznos volt, amíg működött. Kármen
#1649 :: andus79, 2013-09-24 16:48:00
Kedves Ádám! Június 25-e óta várom a válaszod. Hiába. Kérdésem: megszûnt a fórum, vagy fogsz még válaszolni? Köszönettel, Andi
#1648 :: Carmen Rose, 2013-08-23 12:33:00
Kedves Ádám! A korábbi kérdésemet konkrétizáltam, így: Mi az a mód, amellyel előteremthetem azt a pénzösszeget, ami szükséges ahhoz, hogy még egy évet itthon tudjak maradni gyes-en a kislányommal? A válasz: Segítségnyújtás
Kérlek, segíts értelmezni!
Köszönöm:
Kármen
#1647 :: Carmen Rose, 2013-08-07 10:53:00
Kedves Ádám! Kérlek, segíts értelmezni! Jelenleg gyes-en vagyok itthon a kislányommal, úgy néz ki, ősszel anyagiak miatt vissza kell mennem dolgozni. Azt kérdeztem, mit tegyek, hogy még egy évet itthon tudjak maradni a gyermekemmel?
A válasz: Állhatatosság.
Köszönöm:
Kármen
#1646 :: , 2013-08-04 15:42:00
Kedves Ádám.
A segítségedet szeretném kérni.
Elõször is kifejteném a helyzetet amire rákérdeztem.
Egy hosszú barátság kezd véget érni az életemben ami még a gyerekkorból indult.Egy ideje már nem jövünk ki jól úgy érzem nincs sok közös dolgunk egymással.Ennek ellenére próbáltam esélyt adni és mindig nyitott és közvetlen voltam megosztottam az életem vele.Õ viszont nem és így nagyon egy oldalúnak érzem.Ahogy õ reagál viselkedik abból én azt látom hogy itt az ideje az elválásnak.Talán már rég megkellett volna történnie?
Ezt csak magamban kérdezem.
A ji king felé a kérdésem viszont az volt hogy mi a tanulsága annak hogy ez a kapcsolat így alakult?A válasz: A NAGY TÚLLÉPÉSE.
Ennek az üzenetét már azt hiszem értem mert egy másik kapcsolatomnál is kijött(ami megrekedt és próbáltam újraéleszteni) Viszont vannak változó jelek ennél az 1es és a 6os ezeket nem értem mire utalnak.Ha ez a két vonás megváltozik az Alkotó jön ki.Megköszönném ha elmondanád a te értelmezésed.
üdv. Eliza.
#1645 :: Arnold86, 2013-07-16 11:36:00
Kedves Ádám!

A barátnõm nemrég elhagyott. Még elég friss, nem tudom akár csak barátként engedi-e, hogy közeledjem. Szeretem õt és kérdésem az volt, mit tegyek, hogy újra együtt legyünk?

A 36-os jósjelet kaptam, `A fény elsötétedése`. Talán elég egyértelmû az üzenete. (`Rejtsd el fényedet és várd ki az idõd.`)
A 4-es és 6-os változó vonásokkal a 30-as, `Megvilágosodás` irányjelre mutat.
Alapos önvizsgálatot tartottam és beláttam sok hibám, talán épp erre utal a 4-es vonás. A 6-osat nem értem. Mint ahogy magát az irányjelet sem. Tudnál ebben segíteni? Illetve átfogó véleményt alkotni?

Köszönettel,
Arnold
#1644 :: Arnold86, 2013-07-16 11:28:00
Kedves Ádám!

A barátnõm nemrég elhagyott. Még elég friss, nem tudom akár csak barátként engedi-e, hogy közeledjem. Szeretem õt és kérdésem az volt, mit tegyek, hogy újra együtt legyünk?

A 36-os jósjelet kaptam, `A fény elsötétedése`. Talán elég egyértelmû az üzenete. (`Rejtsd el fényedet és várd ki az idõd.`)
A 4-es és 6-os változó vonásokkal a 30-as, `Megvilágosodás` irányjelre mutat.
Alapos önvizsgálatot tartottam és beláttam sok hibám, talán épp erre utal a 4-es vonás. A 6-osat nem értem. Mint ahogy magát az irányjelet sem. Tudnál ebben segíteni? Illetve átfogó véleményt alkotni?

Köszönettel,
Arnold